کویتیشن

لاغری موضعی با کویتیشن : شکستن بافت‌های چربی مقاوم با امواج صوتی

کویتیشن یک درمان غیر تهاجمی کاهش چربی است که از تکنولوژی فراصوت جهت کاهش سلول‌های چربی در قسمت‌های مورد هدف بدن استفاده می‌کند. این درمان گزینه ترجیحی برای هر کسی است که نمی‌خواهد تحت درمان‌های شدید مانند لیپوساکشن قرار بگیرد، زیرا شامل استفاده از سوزن یا جراحی نیست. علاوه بر این، زمان بهبودی پس از آن صفر است و بدون درد می‌باشد – اغلب کمتر از یک ساعت طول می‌کشد. جلسه درمانی معمولا مانند یک ماساژ با یک دستگاه دستی خواهد بود و هر جلسه در ناحیه تحت درمان، کاهش 1 تا 4 سانتی متری را مشاهده خواهید کرد

لیپوساکشن با اولتراسوند کویتیشن/ پیکر تراشی بدن چیست?


پیکر تراشی بدن

التراسوند “لیپوساکشن” (کویتیشن اولتراسونیک) یک تکنیک غیر تهاجمی جدید و انقلابی برای حذف چربی است که نیازی به جراحی ندارد – نیازی به بستری در بیمارستان یا مرخصی گرفتن از حل کار ندارد. درمان نتایج فوری به همراه دارد و باعث کاهش بیشتر چربی اضافی در هفته پس از فرآیند می‌شود. متخصصان از یک تکنولوژی کویتیشن منحصر به فرد استفاده می‌کنند که امکان مبارزه غیر تهاجمی با رسوبات چربی مقاوم که صرف نظر از رژیم غذایی شما و میزان تمرین کردن زیاد، هرگز از بین نمی‌روند، را فراهم می‌کنند. بر خلاف روش شناخته شده به نام لیپوساکشن یا تامی تاک، و به شیوه ای مشابه لیپودیسولو و یا مزوتراپی، اولتراسونیک کویتیشن درمان غیر جراحی و غیر تهاجمی برای سلولیت است که همچنین به عنوان آدیپوزتی موضعی شناخته می‌شود. نواحی مشکل زا: شکم، پهلو‌ها (“دستگیره‌های عشق”)، ران‌ها (چربی‌های بالای باسن)، باسن، داخل ران، بازو، سینه‌های مردان می‌باشند. بدن شما اکنون می‌تواند بدون هیچ گونه بیهوشی، بدون زخم و بدون خرابی شکل دهی پیدا کند.

 کویتیشن چگونه عمل می‌کند?


کویتیشن چگونه عمل می‌کند

دستگاه التراسوند شبیه به آنچه در اسکن بارداری روی ناحیه مورد هدف استفاده می‌شود می‌باشد و همراه با یک کرم مخصوص طراحی شده است. این دستگاه سطوح متمرکز انرژی اولتراسونیک را انتقال می‌دهد و سلول‌های چربی زیر جلدی را در غشای سلولی چربی هدف قرار می‌دهد. سپس چربی به سلول‌های اطراف پراکنده می‌شود و به پروتئین‌ها و گلیسرول بازیافت می‌گردد.

 مزایای التراسوند کویتیشن


مزایای کویتیشن به شرح زیر است:

 درمان التراسوند کویتیشن چربی متنوع است

التراسوند کویتیشن چربی می‌تواند تقریبا در هر ناحیه از بدن شما که وزن اضافی دارید، استفاده شود. نقاط درمان رایج شامل شکم، ران‌ها، باسن یا کمر می‌باشند. پزشک همچنین می‌تواند در مناطق کوچکتر مانند چانه یا بازوهایتان این درمان را انجام دهد.

 درمان التراسوند کویتیشن غیر تهاجمی است

بر خلاف لیپوساکشن، التراسوند کویتیشن به هیچ فرآیند جراحی نیاز ندارد – بنابراین هیچ بیهوشی، خونریزی و پانسمانی وجود نخواهد داشت. در عوض، درمان بر پایه امواج صوتی با فرکانس بالا انجام می‌شود تا بدون آسیب رساندن به بدن به شما در از دست دادن وزن کمک کند.

 درمان التراسوند کویتیشن طبیعی است

درمان کویتیشن چربی از امواج اولتراسونیک سطح پایین استفاده می‌کند تا سلول‌های چربی شما را به مایع تبدیل کند در حالی که بافت اطراف آن را دست نخورده باقی می‌گذارد. هنگامی که سلول‌های چربی مایع شوند، با استفاده از فرایندهای حذف طبیعی بدن، از سیستم بدن شما حذف می‌شوند.

 درمان التراسوند کویتیشن بدون درد است

در طول و بعد از این فرآیند، احساس ناراحتی نخواهید داشت. در بیشتر موارد ممکن است احساس گرم شدن ملایمی را احساس کنید زیرا دسته اولتراسوند کار خود را از طریق پوست شما انجام می‌دهد.

درمان التراسوند کویتیشن بی خطر است

التراسوند به طور معمول برای بسیاری از روش‌های تشخیصی و درمانی پزشکی استفاده می‌شود. تقریبا هیچ خطری وجود ندارد، به ویژه در مقایسه با سایر روش‌های کاهش چربی که نیاز به اقدامات جراحی تهاجمی دارند.

درمان التراسوند کویتیشن سریع است

هر جلسه درمان کویتیشن چربی تنها 20-60 دقیقه طول می‌کشد، و این روش را به درمان کامل سرپایی تبدیل می‌کند. هیچ دوره بهبودی وجود ندارد و تنها کاری که باید برای آمادگی قبل از آن انجام دهید، نوشیدن مقدار آب فراوان است.

 درمان التراسوند کویتیشن فوری است

نتایج اغلب قابل بلافاصله مشاهده است – گاهی اوقات، شما می‌توانید تفاوت را بلافاصله پس از اولین درمان خود ببینید. مشاهده نتایج بهینه تنها سه روز طول می‌کشد. بسته به ترکیب خاص بدن شما، ممکن است برای دستیابی به اهداف خود، به 6 تا 12 جلسه درمانی نیاز داشته باشید.

 درمان التراسوند کویتیشن آسان است

به غیر از افزایش مصرف آب، غذا خوردن سالم و حفظ برنامه تمرینی متوسط، هیچ چیز دیگری وجود ندارد که برای بالا بردن مزایای اولتراسوند کویتیشن چربی، نیاز به انجام آن داشته باشید. فقط برای جلسات برنامه ریزی شده خود جهت ملاقات با متخصصان کاهش وزنمامراجعه کنید، و ما بقیه کارها را انجام خواهیم داد.

 درمان التراسوند کویتیشن موثر است

هنگامی که رژیم غذایی و ورزش مفید واقع نشدند، درمان اولتراسوند کویتیشن راه حلی ارائه می‌دهد که اثر خواهد کرد. شما می‌توانید بدن خود را تغییر شکل دهید، سلولیت را از بین ببرید، و در پوستی که در آن هستید، احساس خوبی داشته باشید.

  سوالات رایج در مورد اولتراسوند کویتیشن چربی


 در طول فرآیند چه مقدار از نواحی بدن درمان می‌شود?

درمان یک ساعته می‌تواند یک سطح متوسط از بدن شما مانند شکم، داخل یا خارج ران، باسن یا کمر را پوشش دهد. نواحی کوچکتر مانند چانه یا بازو می‌توانند با هم درمان شوند. برای کسب حداکثر اثربخشی، درمان‌های متعدد روی یک ناحیه توصیه می‌شود. برای مثال، چربی اضافی شکم ممکن است نیاز به 3-6 درمان داشته باشد، در حالی که نواحی بزرگتر نیاز به جلسات بیشتری دارند.

آیا نتایج کویتیشن بلافاصله قابل مشاهده است?

بعضی از نتایج بلافاصله قابل مشاهده خواهند بود، اما کل فرایند می‌تواند چندین روز طول بکشد (اوج نتایج معمولا طی 72 ساعت بعد از درمان دیده می‌شوند). نتایج به شرایط چربی‌های حذف شده بستگی دارد، از جمله اینکه چربی‌ها چه مدت وجود داشته اند و چقدر متراکم هستند. به طور معمول می‌توانید 1 تا 2 اینچ کاهش چربی پس از اولین درمان و تا 2 اینچ کاهش چربی پس از هر یک از درمان‌های بعدی را انتظار داشته باشید.

 آیا التراسوند کویتیشن منجر به افتادگی پوست می‌شود?

در حالی که برخی از درمان‌های سریع از دست دادن وزن می‌توانند منجر به افتادگی پوست شوند، اولتراسوند کویتیشن اثر سفت کنندگی بر روی پوست و بافت‌های عضلانی، از جمله شل شدن پوست در اثر تلاش‌های قبلی برای کاهش وزن دارد. نتایج واقعی متفاوت خواهد بود.

 آیا همه افراد می‌توانند از درمان‌های کاهش چربی التراسوند کویتیشن استفاده کنند?

متقاضیان ایده آل برای درمان باید در سلامت کلی مناسب اما دارای اضافه وزن متوسط باشند. بیماران نباید باردار یا شیرده باشند، از داروهای ضد انعقادی استفاده کنند یا دستگاه ضربان ساز قلب یا ایمپلنت‌های دیگر داشته باشند. سایر شرایطی که می‌توانند تاثیر منفی از اولتراسوند کویتیشن تأثیر بگیرند عبارتند از: جراحی‌های اخیر، عفونت‌های فعلی یا بیماری‌های عفونی، سیستم لنفاوی آسیب پذیر یا کمبود‌های ایمنی و مشکلات شدید مانند بیماری‌های قلبی، دیابت، سرطان، صرع، فشار خون بالا یا پایین، هموفیلی یا بیماری سل. اگر مطمئن نیستید که آیا متقاضی مناسبی برای درمان هستید، ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.

چه احساسی به همراه دارد?

بیشتر بیماران این روش را بدون درد و راحت می‌دانند. با این وجود، ممکن است ناراحتی جزیی ناشی از سر و صدای خاصی که تجربه می‌کنید وجود داشته باشد ، اما هیچ آسیبی به همراه ندارد و به محض اینکه با اپلیکاتور تماس نداشته باشید، از بین می‌رود. در طول درمان نیز ممکن است کمی احساس گرما تجربه کنید.

آیا نتایج التراسوند کویتیشن شبیه به نتایج لیپوساکشن یا تامی تاک است?

بله، زیرا سلولیت را از بین می‌برد و از شکل گیری مجدد در این نواحی تحت درمان جلوگیری می‌کند، بدون اینکه به سیستم عروقی آسیب برساند. این روش لیپولیز اسیدهای چرب از آدیپوسیت‌ها (سلول‌های پر از چربی) را به دلیل پدیده شناخته شده ای به عنوان کویتیشن پایدار و افزایش نفوذ پذیری آدپیوسیت‌ها، تولید می‌کند. شما افزایش جریان تری گلیسیرید را دریافت می‌کنید. علاوه بر این، شکستگی الیاف از طریق عمل مکانیکی (“جریان جت”) اتفاق می افتد. در نهایت، اندکی از محتوای آدیپوسیت‌ها توسط کبد متابولیزه می‌شوند و از طریق ادرار خارج می‌شوند، بنابراین همیشه توصیه می‌شود هم در روز درمان و هم روزهای بعد از آن آب زیادی مصرف شود.

 معمولا چند جلسه درمانی مورد نیاز است?

بین 8 تا 12 جلسه نیاز است، شما می‌توانید نتایج حاصله را از جلسه سوم به بعد مشاهده کنید

 آیا درمان کویتیشن نتایج فوری و بلند مدت به همراه دارد?

اکثر بیماران پس از یک جلسه، کاهش چند سانتی متری دور کمر را تجربه می‌کنند و نتایج پس از هر جلسه بعدی افزایش می‌دهد. نتایج ممکن است با ساختار بافت‌های مختلف، محل درمان، سن، متابولیسم، داروها و تغییرات هورمونی متفاوت باشد. رژیم غذایی مناسب و افزایش فعالیت بدنی قطعا به بهبود و حفظ نتایج کمک خواهد کرد.

 موارد منع کویتیشن چیست?

 اگر باردار، یا شیرده هستید، ضربان ساز قلب، مشکلات قلبی و یا مشکلاتی نظیر لوپوس یا هرپس دارید که می‌تواند از طریق گرما تشدید شود، و یا دیابت دارید که می‌تواند باعث کاهش حساسیت پوست شود، ما بدون رضایت پزشک تان درمان را انجام نخواهیم داد. درمان همچنین برای بیمارانی که دارای سیستم ایمنی در معرض خطر هستند، کمتر موثر خواهد بود زیرا درمان بستگی به توانایی بدن شما در بهبودی دارد.

 آیا وزن از دست خواهم داد?

کویتیشن چربی به عنوان درمان کاهش وزن طراحی نشده است. این روش مخصوص بیمارانی است که دارای بافت چربی موضعی هستند که در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاوم می‌باشد. این روش برای تغییر شکل (شکل دهی) بدن و جایگزین مناسبی برای کسانی است که به دنبال اجتناب از درد و هزینه فرآیندهای تهاجمی لیپوساکشن هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>